MŠ Úvaly

Základní informace

http://www.msuvaly.cz

Jana Hájková – ředitelka MŠ Úvaly

telefon: 281 981 678, 739 631 687

mail: info@mskollarova.cz

Zásady zpracování osobních údajů

OSOBNÍ ÚDAJE, KTERÉ ZPRACOVÁVÁME:

Zpracováváme pouze údaje, které jsou nezbytné a využité výhradně k identifikaci zájemce k prázdninové docházce na léto 2019. Zpracováváme tyto údaje: Jméno a příjmení dítěte, třída, emailový kontakt na zákonného zástupce (registrující osobu).

VYUŽITÍ POSKYTNUTÝCH ÚDAJŮ

Vámi poskytnuté údaje jsou využívány výhradně pro účely přihlášení k prázdninové docházce a komunikace v rámci změn v prázdninové docházce. Po skončení prázdninové docházky budou veškeré poskytnuté údaje smazány. Váš souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů můžete kdykoli odvolat a zažádat o výmaz údajů.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Správcem osobních údajů je Mateřská škola Úvaly. Provozovatel služby Prihlas.cz je pouze zpracovatelem a osobní údaje nejsou předávány žádnému dalšímu subjektu ani využívány k žádnému jinému účelu. Osobní údaje jsou přenášeny šifrovaným spojením (https) a uloženy v databázi na serveru, ke kterému má přístup pouze provozovatel služby Přihlas.cz. Přístup správce (organizace pořádající událost) je chráněn přihlašovacím jménem a heslem, takže k uloženým informacím má přístup pouze oprávněná osoba (osoby) správce.

KONTAKTY

Kontaktní osobou je Jana Hájková (ředitelka MŠ Úvaly), tel.: 739 631 687, info@mskollarova.cz(mailto:info@mskollarova.cz)

Zásady ochrany osobních údajů na: https://kollarova.msuvaly.cz/nase-ms/dulezite-dokumenty/zasady-ochrany-osobnich-udaju/

Ochrana soukromí Přihlas.cz